Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Pektin, rostlinný želírující prostředek, je vynikajícím náhradníkem za želatinu. Polovina čajové lžičky pektinu odpovídá přibližně čtyřem plátkům želatiny. Pektin se používá krátkým povařením ve vodě nebo ovocné šťávě.

Zde jsou doporučení pro použití pektinu:

Marmeláda a džem: Použijte 3-8 g pektinu na 1 kg ovoce a cukru (0,3-0,8%). Jelly z pektinu: Pro intenzivní želírování použijte 14-18 g pektinu na 1 kg (1,4-1,8%). Optimální dávkování: Množství závisí na celkové hmotnosti ovoce a cukru. Čím méně přírodního pektinu je v ovoci, tím více pektinu je potřeba přidat.

Míchání s cukrem: Pektin smíchejte s malým množstvím cukru, než jej přidáte do receptu. To pomůže pektinu lépe se rozpustit.

Stálé míchání: Pektin postupně přidávejte a neustále míchejte, dokud se zcela nerozpustí.

Doba vaření: Nechte směs vařit po dobu 1 minuty po dosažení varu.

Chlazení a želírování: Nechte směs vychladnout na pokojovou teplotu a nechte ztuhnout v lednici. Čas želírování bude záviset na použitém ovoci.

Další přidání: Pokud použitý pektin není dostatečný, vařte směs znovu a přidejte více pektinu. Úprava kyselosti: Pokud je kyselost ovoce/směsi příliš nízká, přidejte kyselý náhražek, jako je citronová šťáva nebo kyselina citronová, pro zvýšení želírovací schopnosti pektinu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

Pektiny (E440)

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 649 kJ
Energetická hodnota kcal 155 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 35 g
    - z toho cukry 35 g
Bílkoviny 0,5 g
Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametry

Kategorie: Pektin
Agar, želatina a pektin na tartaletky
Výrobce Cake Masters
EAN 4250712327230
Kód produktu 12709

Recenze

100 %
Skvěle, jak vám mohu dál pomoci?
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Citrusový pektin 70g

Citrusový pektin je pomocníkem při výrobě džemů.

123 Kč
175.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Pektin X58 - NHX 150 g - Louis François

Pektin X58 - NHX 150 g - Louis François

Vytvoř dokonale jemné ovocné náplně, které zůstanou stabilní i při pečení – Pectine X58 od Louis F

371 Kč
247.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Pektin NH Nappage 150 g

Pektin NH Nappage 150 g

Dodej ovocným polevám a zrcadlovým glazurám dokonale hladkou, lesklou a opakovaně použitelnou konzist

329 Kč
219.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
SOSA Textura želírující Pectine fruit NH 50g

SOSA Textura želírující Pectine fruit NH 50g

Pektin SOSA Fruit NH je univerzální želírovací a zahušťovací prostředek ideální pro glazury, marmelád

136 Kč
272 Kč / 100g

Skladem > 10 ks